Robin Hood
2,7 ★★★★★ 100+ відгуків
Контактна інформація
Robin HoodNebesnoi Sotni St, 13, Poltava, Poltava Oblast, Ukraine, 36000
Полтава, Полтавська область, 36000
Як дістатися | понеділок | |
| вівторок | |
| середа | |
| четвер | |
| пʼятниця | |
| субота | |
| неділя | |
Опис бізнесу
Robin Hood знаходиться в Полтава, Полтавська область.
промисловість
Спорт і дозвілля
Зайнятий в:
Night Club
Коди ISIC
9329
Питання та відповіді
Q1
Який номер телефону для Robin Hood?
Номер телефону Robin Hood – 05322 70544.Q2
Де розташовано Robin Hood?
Robin Hood знаходиться за адресою Nebesnoi Sotni St, 13, Poltava, Poltava Oblast, Ukraine, 36000, Полтава, Полтавська область.Q3
У які дні відкрито Robin Hood ?
Robin Hood є відкритим пн–нд 21:00 – 05:00 .Q4
Чи є основний контакт для Robin Hood?
Ви можете зв’язатися з Robin Hood по телефону за номером 05322 70544.Q5
Яка веб-адреса (URL) для Robin Hood?
Вебсайт Robin Hood –
gpoltava.com.
Q6
Чи виконує Robin Hood доставку?
Yes, Robin Hood пропонує доставку як варіант. Телефонуйте 05322 70544 за інформацією. +Додаткові підприємства за цією адресою
Nebesnoi Sotni St, 13, Poltava, Poltava Oblast, Ukraine, 36000 Полтава, Полтавська область, 36000
+Підприємств у Поштовий Індекс 36000
Підприємств у 36000: 5 254
Категорії
Professional Services: 12%
Мікрорайони
Oktyabrs'kyi district: 57%
+Відгуки про бізнес
★★★★★Немає відгуків про ВесьБізнес2,7★★★★★понад 100 відгуків в інших місцях
0 Відгуків
Будьте першим, хто напише відгук.