Cutme Studio
Даний список був позначений як закритий.
Контактна інформація
Cutme Studio
Prorizna St, 4, Kyiv, Ukraine, 01034
Київ, 01034
Як дістатися
Історичний телефон:
073 735 3444
Історичні години:
Показати
понеділок
10:00 – 20:00
вівторок
10:00 – 20:00
середа
10:00 – 20:00
четвер
10:00 – 20:00
пʼятниця
10:00 – 20:00
субота
10:00 – 20:00
неділя
10:00 – 20:00
Web:
cutmestudio.com
Карти Гугл:
Візит
Канал YouTube:
Візит
Квадрат:
Візит
Редагувати:
Редагувати або видалити
☆
Оцініть
0
Подобається
Додати Фото
Опис бізнесу
Cutme Studio знаходиться в Київ. Ця компанія працює в такій галузі: Салони краси.
промисловість
Бьюти-спа
»
Салони краси
Зайнятий в:
Салони краси
Коди ISIC
9602
Питання та відповіді
Q1
Де розташовано Cutme Studio?
Cutme Studio знаходиться за адресою
Prorizna St, 4, Kyiv, Ukraine, 01034, Київ
.
Q2
У які дні відкрито Cutme Studio ?
Даний список був позначений як закритий.
Cutme Studio є відкритим пн–нд 10:00 – 20:00 .
Q3
Яка веб-адреса (URL) для Cutme Studio?
Вебсайт Cutme Studio –
cutmestudio.com
.
Q4
Чи є у Cutme Studio послуга бездротового доступу до Інтернету (WiFi)?
Yes
, Cutme Studio має Wi-Fi у цьому місці.
+
Додаткові підприємства за цією адресою
Prorizna St, 4, Kyiv, Ukraine, 01034 Київ, 01034
Broskin — інтернет-магазин електроніки та аксесуарів до гаджетів
Бізнес за цією адресою
Exilis
Бізнес за цією адресою
Nail manufactura маникюр обучение центр Киев
Салони краси
SkyTouch Group
Бізнес за цією адресою
Еталон-поліс
Бізнес за цією адресою
Лифтинг EXILIS
Бізнес за цією адресою
Дивіться більше компаній за цією адресою
+
Підприємств у Поштовий Індекс 01034
Підприємств у 01034:
1 253
Категорії
Shopping:
22%
Professional Services:
16%
Інше:
62%
Ціна
недорогий:
38%
помірний:
31%
дорогий:
25%
Дуже дорого:
6%
Інше:
0%
Код країни
44:
99%
Інше:
1%
Мікрорайони
Shevchenkivs'kyi district:
85%
Інше:
15%
+
Пошук бізнесу
Кава
Покупки
Банки
Готелі
аптека
Таксіс
Газ
Автотовари
Бьюти-спа
Find nearby businesses
+
Написати відгук
★
★
★
★
★
Надішліть свій відгук