Конгрес-хол «Космополітъ»
Контактна інформація
Конгрес-хол «Космополітъ»вул. Вадима Гетьмана, 6
Київ, 03057
Як дістатися | понеділок | |
| вівторок | |
| середа | 08:00 – 13:00 17:00 – 21:00 |
| четвер | |
| пʼятниця | |
| субота | |
| неділя | |
Опис бізнесу
Конгрес-хол «Космополітъ» знаходиться в Київ.
промисловість
Професійні послуги
Зайнятий в:
Convention Center
Коди ISIC
8230
Коди SIC
7389
Питання та відповіді
Q1
Який номер телефону для Конгрес-хол «Космополітъ»?
Номер телефону Конгрес-хол «Космополітъ» – 044 200 9026.Q2
Де розташовано Конгрес-хол «Космополітъ»?
Конгрес-хол «Космополітъ» знаходиться за адресою вул. Вадима Гетьмана, 6, Київ, 03057.Q3
У які дні відкрито Конгрес-хол «Космополітъ» ?
Конгрес-хол «Космополітъ» є відкритим
| понеділок: | 16:00 – 17:00 |
| вівторок: | 08:00 – 13:00 |
| середа: | 08:00 – 13:00, 17:00 – 21:00 |
| четвер: | 09:00 – 17:00 |
| пʼятниця: | 09:00 – 19:00 |
| субота: | 09:00 – 18:00 |
| неділя: | 09:00 – 15:00 |
Q4
Чи є основний контакт для Конгрес-хол «Космополітъ»?
Ви можете зв’язатися з Конгрес-хол «Космополітъ» по телефону за номером 044 200 9026.Q5
Яка веб-адреса (URL) для Конгрес-хол «Космополітъ»?
Вебсайт Конгрес-хол «Космополітъ» –
mercurekyiv.ua.
Q6
Чи є у Конгрес-хол «Космополітъ» послуга бездротового доступу до Інтернету (WiFi)?
Yes, Конгрес-хол «Космополітъ» має безкоштовний Wi-Fi у цьому місці. +Додаткові підприємства за цією адресою
вул. Вадима Гетьмана, 6 Київ, 03057
+Підприємств у Поштовий Індекс 03057
Підприємств у 03057: 1 473
Категорії
Professional Services: 15%
Мікрорайони
Shevchenkivs'kyi district: 46%
Solom'yans'kyi district: 40%
+